Manisa’da AK Parti-Yeniden Refah kavgası: Bülent Arınç’a sert sözler

Yeniden Refah Partisi’nin Manisa Yunusemre adayı Mehmet Ali Avcul’un adaylıktan çekildiğini AK Parti MKYK üyesi Bülent Arınç açıkladı. Manisa İl Sorumlusu Burhan Yıldırım’dan Arınç ve Avcul’a sert tepki geldi.

Sosyal medya hesabından olaya ilişkin paylaşım yapan Yıldırım, ”Ben size hem Yunusemre’yi, hem Şehzadeleri, hem de Manisa Büyükşehir Belediyesi’ni kaybettireceğim” dedi.

‘YOLA ÇIKTIKLARINIZI YOLDA BIRAKMAYI İYİ BİLİRSİNİZ’

Yıldırım, Bület Arınç’ı da etiketleyerek yaptığı paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Eyy Bülent Arınç, Bu yanındaki ilkesiz adam bugün yola çıktıklarını son dakikada yolda bırakan siyasi bir mevtadır. Elbet birgün sizi de yolda bırakacak. Gerçi siz yola çıktıklarınızı yolda bırakmayı iyi bilirsiniz. Tam da size göre bir eylem, tam da sizin ayarınızda biri.

Milli Görüş gömleği çok şerefli bir gömlektir. Saat 5’e 1 dk. kala aday çektirip, bir partinin adaysız kalmasını sağlamanın ne kadar büyük bir siyasi nezaketsizlik olduğunu Milli Görüş geçmişinden öğrenemediysen kalkıp millete Milli Görüşten ve onun şerefli gömleğinden bahsedemezsin. Siz Milli Görüşten zerre nasiplenememiş birisiniz.

Bir de aday hırsızlığınızı çıkmış marifetmiş gibi anlatıyorsunuz. Şimdi ikinize Yeniden Refah Partisi Manisa il sorumlusu olarak söz veriyorum, siz bu siyasi ahlaka sığmayan oyunu Yunusemre ilçesi için oynadınız ama, bu aziz millet size hem Yunusemre’yi hem Şehzadeler’i hem de Manisa Büyükşehir Belediyesi’ni kazanma fırsatı vermeyecek. Milletimiz her şeyi görüyor.

31 Martta 1+1 in her zaman 2 yapmayacağını yaşayarak öğrenmiş olacaksınız.”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x